تبلیغات
reyhaneh83reyhaneh83 پاتوق نوجوانی - کژال ~قسمت اول~فصل اول
تا وقتی هستم زندگی می کنم

کژال ~قسمت اول~فصل اول

جمعه 2 مرداد 1394 05:35 ب.ظ

نویسنده : reyhaneh .
ارسال شده در: داستان ها ،
                                                        سلوم به بروبچی که انسانند نه فقط موجودی که جسمی رو توی این جهان مادی می تابونه


                                                                                                              هرگز از مرگ نهراسیدم

                                                                                              اگر چه دستانش از ابتذال شکننده تر بود
               ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

گاهی وقتا دلم خیلی میگیره! نه اینکه مثلا پائئز باشه و بارون بیاد ! یا مثلا عصر جمعه باشه و هیچ کاری م برای انجام دادن نداشته باشم! نه! هیچ کدوم از اینا نیست!
من نه یه رورایی هستم و نه یه دختر نازک نارنجی ! از اون موقعی که خودمو شناختم با مسعولیت بزرگ شدم! همیشه هم وظایفی رو انجام دادم که دختر های بزرگتر از خودم اصلا نمیدو نستند چیه !
وقتی دوازده سالم بود ، مادرم در اثر سرطان فوت کرد و مسولیت خونه افتاد گردن من ! باید غذا میپختم و خونه رو نظافت میکردمو کم و بیشم خرید به عهده ی من بود ! هرجند که پدرم کمکم میکرد اما اون بالاخره مرد بود و هر چقدرم که سعی میکرد نمیتونست مثل یه زن مسئولیت خونه داری رو قبول کنه و انجام بده !
پدرم مرد خیلی خوبی بود اما متاسفانه بی فکر ! یعنی اصلا فکر آینده نبود ! درست برعکس عموم ! هر جقدر عموم پول جمع کنو حسابگر بود پدرم دست به باد!
البته نه اینکه پولاشو در راه بد خرج کنه اما من یادم نمی یاد که هیچ وقت یه پس انداز قابل قبول داشته باشه ! همیشه خونه ی ما پر بود از شکلات و آجیل و چی و چی و چی! رخت و لباس مونم همخیشه خوب بود ! مسافرت هر تابستون و عید مونم هیچ وقت ترک نشد ! هفته ای یه شب شام بیرون مونم همینطور! برای همین پدرم هیچ وقت نمیتونستپس انداز داشته باشه هر چند کارشم بد نبود و حقوق خوبی می گرفت اما بدون باز نشستگی!
شغل پدرم آزاد بود ! تاجر و کاسب و این چیزا نبود اما یجوری خودشو به شغل آزاد وصل کرده بود! هیچ موقع هم از کارش برام حرف نمیزد اما میدونستم که دلالی می کنه! شایدم همین پول دلالی بود که هیچ وقت برامون برکت نکرد و نموند همینطور که پدرم نمنوند !
تقریبا سه چهار سال بعد فوت مادرم یه روز بهم خبر دادند که پدرم توی بازار سکته کرده و تا رسوندنش بیمارستان دیگه دیر شده بوده !
بد بختی اینکه حتی برای مراسم کفنو دفن و ناهار و این چیزا م اندوخته ای نداشتیم!
                          ...............................................................................................................................................
بس تونه دیگه اینجا کم شده خودش 2 تا صفحه ست دیگه من باید برم ۀان بابام دعوام میکنه میگه آخ شبیه نشستی پا کامپیتر
                                                                 بای تا های راستی توی نظر سنجی بشرکتین




دوستان : نظر دادند
آخرین ویرایش: پنجشنبه 11 خرداد 1396 07:47 ب.ظ



قالب های ملیـــــــ

✟... DęlsǞ CoDs

✟... DęlsǞ CoDs

دانلود آهنگ جدید